Sláva teleshoppingu!

Autor: Ivis
Datum: 14.02.2007
Zhodnocení kvality: 00/10

Onehdá se mi přihodil nevšední zážitek - v televizi jsem shlédla nabídku teleshopingu.

Nějaká paní se mi snažila vnutit, pardon, nabídnout "úžasný" kráječ všeho možného. NICER DICER. Prý, že neumím dost dobře krájet ovoce a zeleninu a snadno bych se mohla i pořezat. (Že by se někde něco prosáklo?) Jsem v šoku, jak jsem jen dosud mohla (pře)žít jen s obyčejnými noži. Vždyť jsou tak nebezpečné a nepraktické! A kráječ? Ten zvládne všechno. Dokonce umí nakrájet i jahody! (A to je velmi obtížně zvládnutelná potravina.)
Ale abych vám přiblížila některé klady tohoto magického výrobku:

* Kráječ umí skvěle nakrájet rajčata na salsu. (Rajčata na salsu připravuji obden, vždyť je to naše národní jídlo.)

* Už neuroníte ani jednu slzu při krájení cibule. (Ušetříte za kapesníky a za ušetřené penízky můžete pořídit další potřebnou věc z nabídky teleshopingu.)

* Kráječ je šetrný k rukám a bezpečný, dokonce i pro děti. (Jo, jo, pěkná, malá gilotýnka, ta udělá radost každému děťátku.)

* Kráječ je malý a vhodný pro práci na kuchyňském pultu. (Ale pokud chcete, můžete s ním samozřejmě pracovat i na podlaze, na židli, v koupelně nebo v letadle.)

* Navíc je tento plastový kráječ za senzační cenu! Stojí pouhých 1190 Kč + poštovné. (To je téměř zadarmo!!!)

Tak nevím, neměla bych si ho objednat?

Předmět doličný:

Nicer Dicer
Upozorňujeme, že tento článek je ze sekce Shit a jde tedy o humor/satiru/bezdůvodné urážení. Všechnu právní i jinou odpovědnost za nás přebírá vyšší moc. Děkujeme za pochopení.

Komentuj v Qbooku :: Pošli vlastní názor :: Uklidni nervy