Co se nám doplazilo do schránky, aneb odpovědi na vaše mailové reakce ...

Na STOP nám chodí desítky mailů s různými komentáři, nápady a otázkami. Na některé z nich jsme se zde rozhodli odpovědět ...

Navigace: Mailbox :: Lichotky & Pomluvy

Mailbox

ela peace, doručeno 19.02.2007 18:57

To je sice moc hezké, že podle tebe jsou komerčními kapelami dokonce i tak kvalitní "typy", jaké jsi uvedl. Ale není nakonec hudba takového žánru jako je metal, punk apod. jenom otázka určitého gesta, které ji tak činí velice symbolickou? (a nechci slyšet od webmastera, že můj názor není k tématu nebo postrádá pointu:DD)

Deever: Arden na podobný dotaz odpovídá níže, pokud si přejete, můžeme zprostředkovat kontakt na autora článku - Luka. Luko je aktivní, tak zkuste questbook popř. napište mě. Reakce na článek Hudba, jenom hudba.

janekk, doručeno 19.02.2007 17:35

Skýn není nacek už si to konečně uvědomte a nepište takový nesmyslný věci jako že skýni patři za mříže atd.hnutí skynheads ma stejné kořeny jako punk!to jen nazi převzali od skynheads jejich modu a ted je všichni hažou do jednoho pytle!více se můžete dozvědět na srankách www.vlastenec.cz a punk's not dead vy volové

gladiator, doručeno 04.02.2007 13:06

Chtěl bych reagovat na článek Hudba, jenom hudba.
Autor vněm na úplném konci uvádí myšlenku, že nesnáši lidi, kteří nesnáši pop, ale sami poslouchají Nirvanu, Korn apod. Já bych na to chtěl reagovat a říkám, že nemůžeš brát všechno do detailu.
Každá kapela je svim způsobem komerční, když hraje někde na festu a má tam stánek, kde prodává svoje cédéčka, trička se svim logem apod. A o těhlech kapelách prohlašuješ, že sou nekomerční??
Můj subjektivní pohled třeba na uvedenou Nirvanu je, že jasně hráli třeba na MTV, v rádiu apod., ale kdykoliv se jim něco nelíbilo, tak šli proti tomu ať už šlo o to vykašlat se na koncert nebo hrát něco jinýho, než jim MTV přikázala. A v tomhle já vidim tu nekomerčnost kapel, že se svobodně rozhodujou co udělaj a co ne. A na závěr chci dodat, že dnes neni nic nekomerční tak jak to o sobě prohlašuje, každej jedinec, kapela, nebo něco jinýho se snaží zviditelni a to je znak komerce.

Arden (redaktor): Pokud chceš definovat komcerci, tak bych začal od toho popu. Pop zkrátka komerční je, to nikdo nevyvrátí. Nirvana (viz článek Nirvana a Wallmart), je taky v podstatě komcerce, ale například kapela Cerebral Turbulency komerční rozhodně není, ikdyž prodává na festech cd a trička. Všichni členové mají normální zaměstnání a hudba je naplňuje, proto jí dělají. Snaha o zviditelnění nemusí vždy být chápána jako komerce. Například nejstarší člen pražského Jackass klanu. Tomu přece vůbec nejde o peníze, ale o to, aby si užil. Proto bychom se měli zamyslet nad tím, co dělají či dělat nechtějí komerční interpreti, aby si vydělali. Cobain se v hrobě určitě neobrací, protože Nirvana byla komerční už za jeho života.

pursoft, doručeno 03.01.2007 21:03

Zdary...no mám kámoše vegetariána, ale taky je hubenej...kluk kterej chce mít nějaký svaly, musí jíst maso...já měl taky období, kdy jsem jedl jenom kuřecí maso...ale pak jsem byl 2 měsíce u zedníků a to maso jsem prostě musel začít jíst...pak už jsem se tolik neunavoval a hlavně rostla síla...pak jsem byl 3 týdny na brigádě v prasečáku a je to humus jak se zvířaty zacházejí...nemocný zvíře nemůže chodit a oni do něj kopou a mlátí ho klackama...humus...ale kdybych nejedl maso, tak mi nenarostou žádný svaly, který chci mít....abych se mohl bránit a každej si na mě nedovoloval...kluk, kterej chce mít sílu, maso potřebuje...

Deever: I tento text byl doručen bez podpisu a čekoholiv k tomu - a zdál se nám příliš krátký na článek - pokud máš autore zájem, tak se trochu rozepiš ! Vztahuje se k článku Maso - jíst či nejíst?.

nepodepsáno, doručeno 08.12.2006 10:07

Večnost za hranicami sveta a zivota, ak dusa predsa len neumiera s telom a po smrti sa tam dostane tak ake to asi je?
Raz to zistime vsetci, ale preco sa tym nezaoberat ked to moze dost znacne zmenit nas pohlad na zivot..
Dusa bez tela vo vecnosti by nemohla fungovat v pravidlach a prezivani rovnakych pocitov a vedomia ako pocas zivota a to bez konca..
Nekonecnost v ktorej existuje nuda a neexistuje telo takze sa prakticky neda nic robit..
Uz vazne peklo bez sance ujst, maliar by uz nic nemohol dat na platno, Schumacher by uz do formule nesadol.. a ako to ustat kebyze to su stale preferovane hodnoty..?
Co takto?
Duch v nekonecnosti bez podstaty ci hranic, zaciatkov ci koncov so slobodou existencie bez prezivania emocii ci premyslania nad tym co bolo alebo bude, proste len vecne splynutie vo večnosti ktora je tak nesputana,nema nijaky pevny zaklad a nepodlieha zmenam...

Deever: Abych pravdu řekl, účel tohoto textu mi uniká. Nebyl doručen s žádnými instrukcemi pro zařazení nebo k publikování. Tím nechci říct, že bychom nepublikovali slovenský článek, spíš že nám nedošlo, co s tímhle konkrétním.

Lichotky

"Perfektní, co dokážeš se třema barvama." Pablick, ICQ webmasterovi

"Ta nová verze se ti fakt povedla..." Vera, questbook

"Vše jsem pročetl a fakt máte dobrej web a na to kolik vám je let i dobrý názory." Ondra Z., questbook

"Vidím, že tu vážně funguje "akce a reakce" a to je skvělý." Ivis, questbook

"AHOJ. STE DOBRÝ LIBIL SE MI CLANEK O ZIVOTNIM PROSTREDI. MATE UPLNOU PRAVDU." Lucinka, questbook

Pomluvy

"Jste fašistický kurvy!" anonymní autor, email webmasterovi

"Ubožák: Autor tohoto webu" Peter Boks, návrh Ubožáků

"Myslím si že autor (článek Disco vs. punx - pozn. red.)je dost netolerantní ať skusí pochopit že někomu se tento styl hudby oblečení či života líbí né každý touží po tom nosit křiváka a těžký boty." Hawran, questbook

Někdy padají rány i do vlastních řad:

"Blbe, tys to opsal a opsals to blbě !!!"Barley, questbook

Kvůli snaze o zachování autenticity neprošla tato stránka jazykovou korekturou. Věříme, že je to pro dobro věci.