Návštěvnost STOPu

Kdo sem chodí a co tu dělá ...

Vzhledem k vrozené touze po dokonalosti i my uvádíme na svém webu statistiku návštěvnosti. Neuvádíme ji však na hlavní nebo snad nedejbože na každé stránce, ale ve speciálním prostoru, to jest zde. Hlavní výhoda je v tom, že neobtěžujeme návštěvníka svou ješitností, ale návštěvníka, kterého by naše návštěvnost náhodou zajímala, ji najde právě zde - přehledně v grafu.

Nevěříte? Věřte ... !

Na celém světě se najdou tucty závistivců pochybovačů, které naším grafům nevěří a místo toho spolehájí na nepřesné měření od TOPLISTU. Graf/y, které vidíte níže, jsou screenshoty ze služby Google Analytics, kterou firma Google zdarma zaznamenává statistiky určených stránek. My máme sledovaný celý web a věřte, že to má smysl. Například pro odladění stránek pro nejpoužívanější prohlížeče, rozlišení a další technické parametry, zjištění ODKUD k nám lidí přistupují a jaké odkazové výměny mají pro nás cenu, apod.

Pokud byste i přesto nedůvěřovali, můžeme vám, po osobní dohodě, poskytnout "visitorskou linku" do našeho účtu na GA, aniž byste však samozřejmě mohli cokoliv měnit.

Návštěvnost 01/07

Návštěvnost 01/07

Totals: celková návštěvnost, Average: průměrná denní návštěvnost

Nejvyšší návštěvnost: 01.01. - 29 návštěv
Nejnižší návštěvnost: 30.01. - 30 návštěv

Návštěvnost 12/06

Návštěvnost 12/06

Totals: celková návštěvnost, Average: průměrná denní návštěvnost

Nejvyšší návštěvnost: 21.12. - 58 návštěv
Nejnižší návštěvnost: 05.12. - 12 návštěv

Postřeh: Tohle bylo první seriózní měření pro novou verzi a nutno doznat, že dopadlo velmi přijatelně. Celkově přišlo více než 200 lidí navíc a ačkoliv průměr zatím není nic moc - snažíme se :).

Návštěvnost 11/06

Návštěvnost 11/06

Totals: celková návštěvnost, Average: průměrná denní návštěvnost

Nejvyšší návštěvnost: 19.11. - 97 návštěv
Nejnižší návštěvnost: 13.11. - 6 návštěv

Postřeh: Povšimněte si, jak návštěnost prudce stoupla a pak si trvale udržovala vyšší hodnoty po startu nové verze 1.4.