Nezřídka kruté náhledy na dnešní společnost ...

V sekci Společnost, kde se právě nacházíte, redaktoři i návštěvníci komentují současnou společnost, všechny její neduhy a potíže, někteří občas vyzdvihnou i nějaký ten potěšující fakt. STOP se snaží o naprostou názorovou pluralitu, snad s vyjímkou názorů potlačujících lidská práva nebo vyzývajících k rasové nenávisti. Těžko však lze očekávat, že nám sem nějaký mladý komunista napíše, jaká jsme dřeva. (Všem mladým komunistům: Pište!)

Poslední články v sekci Společnost:

Bafomet

Sonda: Satanismus

Nový projekt Sonda ... rozsáhlý vše pitvající článek, který vám ukáže, jaká je jejich pravda.

Satanismus je filosoficko–rituální učení. Podle jistých zdrojů existuje více větví satanismu (antikulturní, antimorální a náboženský)...

Církev a neonacismus

Církev a neonacismus ... dvě témata, dva problémy.

Jsem satanista, tak mě jistě pochopíte, že k církvi chovám jistou zášť. Poslední dobou ...

Ráno v tramvaji

Každý den. Po celý život. Na věky.

V sedm ráno nastupuju do tramvajky. Porozhlédnu se kolem sebe a vidím ty samé lidi jako včera, předevčírem a před měsícem ...

Škatulka!

Škatuľkovanie

Jedna škatuľka do druhej, druhá do tretej, výborne si zaradený, aj keď nič o tebe nevieme,

Ja osobne sa nerád škatuľkujem, nerád sa zaraďujem do nejakého prúdu. Skíni, punkáči, anarchisti, rockeri, či iní nekomunistickí nefašisti.

Nákupní horečka

Vánoční šílenství aneb o reklamách

Vánoce ... vánoce ... vánoce. Už zase.

Nejvíc se teď propírá téma Vánoce. Slýchám toho hodně o ušlapaných lidech, šidících obchodnících a tak, ale dokud člověk něco neslyší od známých či přátel, znáte to, moc to neřeší. A tady pak padají fráze jako „Fakt mě serou ty výlohy..."

Datovaný seznam článků: