Stránky, by jste teré neměli minout...

Zde v TOP SHOTU vám budeme každý týden upozorňovat na jednu zajímavou stránku, kterou byste jako čtenáři STOPu neměli přehlédnout. Vybíráme stránky kvalitní, které vás informativně obohatí nebo mimořádně pobaví. Spuštěno 1.1.2007

Fantasy galerie

5. týden 28.01.-04.02.06

Největší fantasy galerie ve střední Evropě, tak právě tímhle označením se honosí tento projekt. Právem? Zajisté! Opravdu obsáhlá galerie děl od všech důležitých malířů a ilustrátorů, kteří mají co mluvit do fantastické kresby a malby.

Santa GO HOME !

3-4.týden 14-28.01.06

Santa Klaus není naše vánoční postavička. Přesto nám ho všude vnucují. Santa Go Home ! Tohle se snaží již delší dobu prosazovat skupina okolo projektu AntiSanta.cz, který byste neměli přehlédnout.

Anti-Santa banner

Pablick´s homepage

2.týden 07-14.01.06

Sofistikované názory, umělecká tvorba i zasvěceně odborné články jednoho mladého studenta. Tento mladík je dlouhodobým spolupracovníkem redakce STOPu a umístění mezi prvními v TOP SHOTU je pro nás prestižní záležitostí. Blog je kompletně anglicky.

Kompost.cz

1.týden 01-07.01.06

Legenda české zábavy na internetu - to je Kompost.cz. Jde o kvalitní černý humor - drby, že úroveň Kompostu upadá, jistě nemají opodstatněný základ. Nepřehlédněte také taktéž vtipné Veslolyje Kartinky a kontroverzní SS-Mann.